مراسم تقدیر و تشکر از مقامات ثبتی و دارایی در دانشگاه تهران برگزار شد

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۴ کد : ۱۴۵۹۸ اخبار
تعداد بازدید:۵۴۴
در نشستی که با حضور رئیس دانشگاه تهران و همکاران اداره ثبت و دارایی برگزار شد. از همکاری و تلاش اداره کل ثبت اسناد و املاک تهران و اداره ثبت اسناد و املاک ولی عصر (عج) و نیز از حمایت های ادارات کل املاک و اموال دولتی وزارت دارایی تقدیر و تشکر شد.
مراسم تقدیر و تشکر از مقامات ثبتی و دارایی در دانشگاه تهران برگزار شد

نشست تقدیر و تشکر از مقامات ثبتی و دارایی در دانشگاه تهران برگزار شد

در نشستی که با حضور ریاست محترم دانشگاه تهران آقای دکتر محمود نیلی احمدآبادی و آقای عبدالحسین رامشی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان تهران آقای نخعی معاون امور شهرستان‌های این اداره کل و آقای رضا تفقدی مدیر کل املاک دولتی وزارت دارایی و خانم فاطمه دادگر مدیر کل اموال دولتی وزارتخانه مرقوم و نیز آقای مجید زاهدی منش رئیس ثبت اسناد و املاک ولی عصر (عج) تهران و آقای مهدی افتخاری فر کارشناس این اداره در دانشگاه تهران به تاریخ چهارم بهمن ماه سال هزار و سی صد و نود و نه برگزار گردید، از همکاری و تلاش اداره کل ثبت اسناد و املاک تهران و اداره ثبت اسناد و املاک ولی عصر (عج) و نیز از حمایت‌های ادارات کل املاک و اموال دولتی وزارت دارایی تقدیر و تشکر شد.

آقای دکتر نیلی در این جلسه، افزون بر اهمیت دارایی‌های معنوی دانشگاه (اعم از پتنت‌ها و اختراعات و …) که دستاوردهای علمی دانشگاه است، به اهمیت تثبیت و مستندسازی املاک دانشگاه تهران، به عنوان نمونه برجستۀ دانشگاه‌های آموزش عالی کشور اشاره نمودند و اعلام داشتند دانشگاه تهران متعلق به همه است از این رو حفظ و حراست از املاک و دارایی آن، حراست از اموال و دارایی مردم ایران است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران، آقای رامشی یکی از گام‌های مؤثر برای حمایت و حراست از املاک دانشگاه را اجرای قانون حدنگار دانستند و بر ضرورت حفاظت از دارایی دانشگاه‌ها برابر قانون تاکید نمودند.

همچنین در این جلسه که در بخشی از آن از آقای علی پیروی کارمند بازنشسته دانشگاه تهران تقدیر شد، دکتر محسنی مدیرکل امور حقوقی دانشگاه تهران، گزارشی از روند ثبت پردیس مرکزی دانشگاه تهران ارائه نمود و برخی اشکالات و موانع کار برای ثبت دیگر املاک دانشگاه را تشریح کرد.

این جلسه پس از بیان دیدگاه‌های مدیران کل املاک و اموال دولتی وزارت دارایی آقای تفقدی و خانم دادگر، در راستای مستندسازی و تثبیت مالکیت املاک و دارایی‌های دولتی و به ویژه دانشگاه‌ها، به پایان رسید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.