انتصاب دکتر حسن محسنی به ریاست شورای مدیران حقوقی دانشگاه های منطقه ۱

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۰ کد : ۹۲۸۱ اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۷۰۰
طی حکمی از سوی دکتر حسین سیمایی صراف جناب آقای دکتر حسن محسنی به عنوان رئیس شورای مدیران حقوقی دانشگاه های منطقه ۱ کشور منصوب شد.متن کامل حکم بدین شرح است :

باسمه تعالی

 

برادر گرامی جناب آقای دکتر محسنی

مدیرکل محترم امورحقوقی دانشگاه تهران

 

باسلام و احترام

نظر به انتخاب و موافقت مدیران حقوقی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی منطقه و به استناد تبصره ۲ ماده ۸ شیوه‌نامه منطقه بندی دفاتر حقوقی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی جنابعالی به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان رئیس شورای مدیران حقوقی دانشگاه‌های منطقه ۱ منصوب می‌شوید.

انتظار دارم با توکل به خداوند و در چارچوب قوانین و مقررات و با هماهنگی مدیرکل دفتر حقوقی وزارت عنف نسبت به تشکیل شورای مدیران حقوقی دانشگاه‌های منطقه و دبیرخانه آن مطابق شیوه نامه منطقه بندی دفاتر حقوقی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اقدام فرمائید.

امید است درسایه توجه خدای متعال و همکاری وهمراهی مسئولان محترم دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در کمک به تحقق اهداف وزارت علوم، تحقیقات وفناوری موفق و مؤید باشد، توفیق سعادت وسلامت شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

 

با آرزوی توفیق الهی

حسین سیمایی صراف

معاون حقوقی وامورمجلس

 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.